Opinie pacjentów

SOLIDNY, UCZCIWY, SUPER KONTAKT, SUMIENNY... GORĄCO POLECAM

dawid

Poznaj inną historię

Przygoda z Poradnią Dobry Dietetyk

Swoją przygodę z Poradnią Dobry Dietetyk rozpoczęłam w grudniu 2014 r. Do skorzystania z usług poradni namówiła mnie moja mama, po tym jak widziała, że nic innego nie pomaga w walce z moją „dolegliwością”.

czytaj więcej

Duża waga, duży problem! Nowy etap w życiu

  • Judyta
  • 36
  • Kobieta
  • 26 września, 2017

Chciałam zmienić coś w swoim życiu. Od paru lat miałam problem z nadwagą, postanowiłam więc zasięgnąć porady dietetyka.

 

Znalazłam pomoc w poradni dietetycznej w Jarocinie

Pomocy i dobrych wskazówek udzielił mi Pan Piotr Kaźmierczak. Moja historia zaczęła sie od tego, że od kilku lat zmagałam się z nadwagą, nie czułam się z tym problemem najlepiej. Zanim spotkałam się z Panem Piotrem moja waga wynosiła 114 kg przy wzroście 184 cm. Prowadziłam nie zdrowy tryb życia, nie zwracałam uwagi na to co i kiedy jem. Miałam też bardzo małą aktywność fizyczną. Po spotkaniu z dietetykiem dowiedziałam się co muszę zmienić w swoich nawykach i co muszę do nich wprowadzić.

Po czasie nadeszło bardzo dużo zmian na lepsze

Początki były ciężkie, musiałam nauczyć się do regularnych posiłków i nie podjadania pomiędzy nimi. Teraz zjadam dziennie minimum 5 posiłków zdrowych i pożywnych. Aktywność fizyczna bardzo się poprawiła, praktycznie wcześniej jej nie było w ogóle.Gdy zaczęłam diete starałam się spędzać przynajmniej trzy dni w tygodniu po 45 min na aktywności fizycznej. Z czasem zaczęłam ćwiczyć więcej, teraz ćwiczenia są dla mnie odpoczynkiem i oderwaniem od obowiązków. Nie wyobrażam sobie dnia bez biegu czy innych ćwiczeń, po prostu brakuje mi tego. Przez dobre porady i pomoc Pana Piotra Kaźmierczaka, przez nie całe półtora roku zrzuciłam 36 kg. Moja waga wynosi 78 kg czuję się świetnie. Na mojej twarzy gości teraz cały czas uśmiech.Czuję się lepiej i też widać różnicę w moim wyglądzie, mogę ubrać się w to co chcę i nie muszę się wstydzić swojego ciała. Naprawdę warto zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie, mam teraz dużo energii i motywacji na przyszłość.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego pana Piotra Kaźmierczaka z Poradni Dobry Dietetyk w Jarocinie

Bardzo ucieszyłem się, kiedy Pani Judyta umówiła się na wizytę kontrolną, ponieważ od dłużego czas nie mieliśmy ze sobą kontaktu. W dniu naszego spotkania, gdy zobaczyłem Panią Judytę moje zaskoczenie było tak duże, że jedynymi słowam, które mogłem wyrazić, to było WOW!!! Metamorfoza w wyglądzie zewnętrznym była ogromna, a szczęśliwy i energetyczny uśmiech na twarzy był uzupełnieniem całości. Pani Judyta w 100% wykorzystała wszystkie moje rady i sugestie. Czuję ogromny szacunek za samodyscyplinę i konsekwencję w działaniu. Każdy jest w stanie osiągnąć swój sukces, właśnie tak jak zrobiła to p.Judyta. Wielkie gratulacje!!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ