Opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p.Piotrem. Mam proste w przygotowaniu posiłki i dodatkowo opisane jak je wykonać. Moje efekty w mojej wadze bardzo mi się podobają. Szczerze polecam.

Mariola

Poznaj inną historię

Moje ciche marzenie

Od kilku lat próbowałam schudnąć ale szybko się poddawałam. Moim cichym marzeniem na początku 2018 roku było to, żeby wreszcie zadbać o siebie.  

czytaj więcej

Moja droga do celu

  • Agnieszka (27l.), Ostrzeszów
  • 24
  • Kobieta
  • 08 stycznia, 2018

Powiedziałam sobie - dość...

Swoją przygodę z poradnią dietetyczną rozpoczęłam z powodu dużej nadwagi, która miała wpływ na moje zdrowie, a zwłaszcza na stawy kolanowe. Pewnego dnia powiedziałam sobie dość, musisz coś z tym zrobić i jedynym sposobem jest zmiana złych nawyków żywieniowych, a szczególnie podjadania między posiłkami.

Były obawy, lecz mój cel został osiągnięty

Na wizytę do Pana Piotra umówiłam się przez stronę internetową. W dniu wizyty byłam pełna obaw czy podołam , czy dam radę osiągnąć wyznaczony cel… teraz już wiem, że dałam radę. Po ośmiu miesiącach udało się osiągnąć wyznaczony cel i zgubić ponad 27 kilogramów.

Zyskałam dobrą porcję wiedzy

Dziś wiem, że stereotypy dotyczące diety są błędne…dieta nie oznacza, że nic się nie je lub je się tylko warzywa. Dieta to bardzo urozmaicone posiłki z wykorzystaniem składników które lubimy, nikt nikogo nie zmusza do jedzenia nie lubianych potraw.

Posiłki były smaczne i łatwe w przygotowaniu

Zachęcam wszystkich mających obawy do skorzystania z porad i wiedzy Pana Piotra. Dieta którą otrzymałam była bardzo smaczna, posiłki łatwe w przygotowaniu, a atmosfera podczas wizyt bardzo przyjazna. Posiłki były tak sycące, że nie musiałam podjadać między posiłkami. Organizm dostawał wszystkie składniki odżywcze, których potrzebował dzięki czemu zmniejszył się mój apetyt na słodycze.

Dieta naprawdę działa

Teraz czuję się o wiele lepiej, lżej, jestem mniej zmęczona, a co najważniejsze efekty można zobaczyć, a to dodaje siły do trzymania się diety i walki ze swoimi słabościami. Dieta naprawdę działa cuda

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Piotra Kaźmierczaka z Poradni Dobry Dietetyk w Ostrzeszowie

Muszę stwierdzić, że Nasze spotkania potwierdzały ogromną wytrwałość w realizowaniu swojego celu przez p.Agnieszkę. Miło było patrzeć na uciekające kilogramy i większe zdecydowanie w dążeniu do swojego wyniku. Wielkie samozaparcie i upór zwyciężył. Cel p. Agnieszki, który sobie wyznaczyła został osiągnięty. Wielkie wyrazy uznania!!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ