Opinie pacjentów

Mój synek jest bardzo zadowolony. Posiłki mu smakują, są bardzo urozmaicone i co najważniejsze jest najedzony do syta! I widać, że waga spada. Polecam

Mariola

Poznaj inną historię

104 kg na wadze. To był już dramat!

Postanowiłem schudnąć. Nigdy nie walczyłem z nadwagą, ale kiedy zobaczyłem trzy cyfrową liczbę na wadze postanowiłem coś z tym zrobić, w tym celu zdecydowałem się na pomoc dietetyka. Na stronie Dobry Dietetyk.pl znalazłem dane poradni i postanowiłem umówić się na wizytę. 

czytaj więcej

Chciałam schudnąć i osiągnęłam to - 17kg mniej

  • Kamila 21l
  • 17kg
  • Kobieta
  • 23 sierpnia, 2019

Chodziłam systematycznie ćwiczyć na trampolinach, ale efekty nie były dla mnie zadowalające. W czasie wizyty u lekarza i rozmowie na temat moich dodatkowych kilogramów polecił mi znaleźć dietetyka. Znalazłam w internecie dietetyka Piotra Kaźmierczaka. Zobaczyłam ludzi, którym się udało osiągnąć swój cel i przeczytałam opinie. Widziałam, że wybieram p. Piotra. Jadłospis bardzo mi odpowiadał, był bardzo smaczny, łatwy w przygotowaniu. Jadłam to co lubię i byłam pozytywnie nastawiona.

W dalszym ciągu systematycznie ćwiczyłam i moje kilogramy zaczęły wreszcie znikać. Na każdej wizycie widziałam efekty. Analizowaliśmy uzyskane wyniki i robiliśmy plan działania na kolejny miesiąc Zaznaczałam w tabelce zmniejszające się obwody mojego ciała i to była dla mnie kolejna motywacja.

Jestem bardzo zadowolona., mam zaplanowanie jedzenie i w dalszym ciągu widać, że kilogramy spadają.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego - Piotr Kaźmierczak

Układamy program żywienia zgodny ze stanem zdrowia oraz w szczegółach odpowiadający stylowi życia.  Planujemy aktywność fizyczną i osiągnięcie swojego celu jest już w zasięgu ręki. Podobny scenariusz zaplanowaliśmy dla Pani Kamili. Determinacja i upór przyniosły rezultaty. Ogromne gratulacje dla p. Kamili.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ