Opinie pacjentów

Po raz pierwszy w życiu nie głoduję stosując dietę, a korzystałam już wcześniej z pomocy dietetyka. Jest to dla mnie zadziwiające zjawisko. :)Ponadto dowiedziałam się interesujących rzeczy z analizy mojego odżywiania i podoba mi się program odchudzania (jego forma) przygotowany przez Pana Piotra Kaźmierczaka. Życzę Państwu sukcesów.

2S72MS672E

Poznaj inną historię

Niesamowita przemiana

Pani Elżbieta, to osoba która konsekwentnie idzie do przodu i nigdy się nie poddaje! Zrzuciła swoje 53 kilogramy i całkowicie odmieniła swoje życie.  

czytaj więcej

Złe samopoczucie, choroba Hashimoto- nadszedł czas na zmiany

  • Danka (46), Ostrzeszów
  • 21 kg w 5 miesuęcy
  • Kobieta
  • 25 września, 2019

Wizyta u lekarza skłoniła mnie do wprowadzenia radykalnych zmian w moim życiu. A spotkanie mojej koleżanki, która schudła i wyglądała rewelacyjnie dała mi motywację do podjęcia decyzji.

Dostałam kontakt do p. Piotra i poszłam na moją pierwszą wizytę . Dokładnie przeanalizowaliśmy moje wyniki lekarskie, omówiliśmy obecny schemat mojego jedzenia oraz zaplanowaliśmy ruch fizyczny. Zaczęłam działać!. Proste przepisy, smaczne jedzenie oraz jazda na rowerze dawały świetne efekty. Na każdej wizycie widzieliśmy efekty, waga spadała. Czułam się znakomicie, zmotywowana. Bardzo lubię jeździć na rowerze, więc ruch dawał mi ogromną przyjemność.

Zmiany widziałam także w moim samopoczuciu, w moich wynikach badań lekarskich. Znacznie zmniejszył się poziom cukru we krwi, unormowało się moje ciśnienie. Polepszyła się kondycja mojej tarczycy. Moja sylwetka zmieniła się nie do poznania. Jestem bardzo zadowolona!

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Pana Piotra Kaźmierczaka z poradni Dobry Dietetyk w Ostrzeszowie

Pani Danka od pierwszej wizyty miała olbrzymie chęci do działania. Na każdym spotkaniu było widać zmiany w wadze oraz w obwodach ciała. Przyjemność jazdy na rowerze dawała p.Dance świetne rezultaty i dużą frajdę. A poprawa kondycji organizmu była zauważalna także w wynikach laboratoryjnych. P.Danko, bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę  oraz wielkie gratulacje za rezultaty który Pani osiągnęła!!!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ