Opinie pacjentów

Jestem zaskoczona tak miłym i życiowym podejściem do diety, jaką prezentuję p.Piotr. Posiłki proste i nie skomplikowane podczas przygotowania, tak jak sobie życzyłam. Trening dopasowany do moich godzin. Pozbywam się zbędnego tłuszczu i wzmacniam moją jędrność ciała. Po prostu świetnie.

Marysia

Poznaj inną historię

Przygoda z Poradnią Dobry Dietetyk

Swoją przygodę z Poradnią Dobry Dietetyk rozpoczęłam w grudniu 2014 r. Do skorzystania z usług poradni namówiła mnie moja mama, po tym jak widziała, że nic innego nie pomaga w walce z moją „dolegliwością”.

czytaj więcej

Swoja przygodę z dietetykiem zaczęłam w lutym. Tak naprawdę zmusiła mnie do tego choroba przy której lekarz zalecił dietę podczas stosowania leków.

  • Sabina (28l.), Jarocin
  • 14
  • Kobieta
  • 26 września, 2017

 

Zawsze czułam, ze muszę zrzucić parę dobrych kilogramów ale nigdy nie było motywacji, brak chęci i czasu na ćwiczenia fizyczne. Nadszedł w końcu czas aby zadbać o swoje zdrowie.

Nigdy nie przywiązywałam większej uwagi do tego co, kiedy i w jakich ilościach jadłam, aż do teraz. Początki były bardzo trudne ale kiedy zobaczyłam pierwszy raz na wadze jak uciekają mi kilogramy motywacja wzrosła.

Jest ważne, aby zwrócić uwagę na szczegóły

Pomocy udzielił mi Piotr Kaźmierczak, który dokładnie wysłuchał moich potrzeb przy tym szczegółowo i profesjonalnie wyznaczył mi dietę. Posiłki były smaczne i bardzo urozmaicone.

Wyrobione nawyki i zadowolenie

Na stałe wprowadziłam spożywanie 5 mniejszych posiłków. Utrzymuję dużą aktywność fizyczną. Po 6 miesiącach mogę powiedzieć, ze jestem bardzo zadowolona z efektów i udzielonej mi pomocy przez Piotra. Czuje się świetnie i widać różnice w moim wyglądzie.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pana Piotra Kaźmierczaka z Poradni Dobry Dietetyk w Jarocinie

Sabina przyszła do gabinetu i sprawę postawiła jasno; aby żywienie dostosować do konkretnego schorzenia. Na każdym spotkaniu monitorowaliśmy przebieg Naszego planu działania. Podziwiałem Sabinę, ponieważ mimo pewnych ograniczeń żywieniowych dokładnie realizowała zalecenia dietetyczne oraz starannie przestrzegała ustalonych ćwiczeń. Każde spotkanie przynosiło widoczne zmiany w sylwetce Sabiny. Aktywność fizyczna stała się motorem napędowym do zmiany. Determinacja i motywacja rosła na kolejnych wizytach. Sabina jest osobą, która z prawdziwym zaangażowaniem, uporem postawiła przed sobą cel i go w pełni zrealizowała. Wielkie uznanie i Gratulacje!!

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ